Яку роботу треба виконати,щоб витягнути з колодязя завглибшки 10 м відро з водою масою 12 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Аргер Дашка.
Дано m=12 кг   h=10 кг   A-?
работа вычисляется по формуле
A = m*g*h=12*10*10=1200 Дж