40б! У трьох вершинах квадрата знаходяться однакові потенційні заряди Знайти напруженість в 4

вершині Якшо вона = а

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественская Александра.

Если потенциал в вершине ф, а сторона квадрата а, то:
E1=E2=k*ф/а      E12=sqrt(E1^2+E2^2)=k*ф*sqrt(2)/a
E3=k*ф/a*sqrt(2)
E123=k*ф*sqrt(2)/a  +k*ф/a*sqrt(2)=k*ф*sqrt(2)+1/sqrt(2))/a