До якої температури охолоне 5 л окропу в каструлі віддавши в навколишнє середовище 1680кДж енергії?


Ответы на вопрос

Отвечает Сенин Слава.
Q=cm(t1-t2), де с=4200 дж/(кг*К), m=5 кг, t1=100 C
t2=t1-Q/(*m)=100-1680000/(5*)=100-80=20 градусів C