Еркін түскен дене қозғалыстың алғашқы 5 с уақытында қанша жол жүреді?


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Дарья.
S=at^2/2
a=g
g=9.8 m/c^2
t=5 c
S= 9.8•5^2/2=9.8•25/2=245/2=122.5 м
Отвечает Гильманова Алена.
S=at^2/2
g=10m/c^2
s=10*25/2=125м