При силі струму 2А на ділянці кола здійснена робота 20Дж. Визначте час виконання роботи за напруги


Ответы на вопрос

Отвечает Кричигина Алиса.

A=P*t=I*U*t
t=A/(I*U)=20 Дж/(2А*2В)=5сек - это ответ