поможіть будь ласка!!!Відстань між містами становить 360 км.Автомобіль проїхав перші 120 км за 2

год,а решту шляху-з швидкістю 80 км/год.Визначити його середню швидкість.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

l=360 км
l _{1} =120 км
t _{1} =2 год
v _{2} =80 км/год
v _{c} -?

v= \frac{l _{1} +l _{2} }{t _{1} +t _{2} }

l= l_{1} +l _{2}  , t=t _{1} +t _{2}

v _{2} = \frac{l _{2} }{t _{2} }  ,  t _{2} = \frac{l _{2} }{v _{2} } ,  l _{2} =l-l _{1}

v _{c} = \frac{l}{t _{1}+ \frac{l-l _{1} }{v _{2} } }

v _{c} = \frac{360}{2+ \frac{360-120}{80} } =72 км/год