Середній гальмівний шлях автомобіля що рухається зі швидкістю 36 км/год становить 11 метрів

.Визначити коефіцієнт тертя коліс овтомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Дима.
S=V^2/2*a=V^2/2*u*g
u=V^2/2*g*S=10^2/2*10*11=0,45