Мідний провід,намотаний на котушку, має опір 85 Ом . Якою є довдина провідника ,якщо площа його

поперечного перерізу дорівнює 0,5мм2?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.
R=p*L/S
L=R*S/p=85*0,5/1,7*10^-2=2500 м