Брусок масою 400 г за допомогою пружини жорсткістю 40 Н/м рівномірно тягнуть вздовж стола. Знайти

видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом становить 0,25 (g=10 H/кг).

Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.
F = Fтр
kx = μmg
x = μmg/k
x = 0,25*0,400 кг * 10 Н/кг / 40 Н/м = 0,025 м = 2,5 см