8. Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 2 кг алюмінію на 50*С?


Ответы на вопрос

Отвечает Пряжникова Вика.
Дано:
m-2 кг
c-0.92*1000 Дж/кг*С
t1-0 C
t2-50 C
Q-?
Решение:
Q=cm(t1-t2)
Q=920*2*50=92000 Дж
Ответ: 92000 Дж