За один цикл двигун виконує корисну роботу 300 Дж. ККД двигуна 30%. Яку кількість теплоти робоче

тіло отримало від нагрівача?А) 300 ДжБ) 700 ДжВ) 900 ДжГ) 1000 ДжД) 1200 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Селищева Татьяна.

А= 300 Дж              КПД= 0,3

Q1 - ?

КПД= А/Q1

Q1= A/ КПД= 300/ 0,3= 1000 Дж