Період піврозпаду Йоду-131 становить 8 діб. Яка частина від початкової кількості атомів

розпа­деться через 24 доби? ТЕРМІНОВО !!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Mitupova Seseg.
N=N0/2*t/T  t/T=24/8=3
N/No=1/2^3=1/8
N0=8*N
dN/No=(8*N-N)/8*N=7/8=87,7%