В електроприладі за 45хв. Струмом 5А виконана робота 162кДЖ. Визначте опір приладу.


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

A=Ult=I^2*R*t
R=A/(I^2*t)
R=162000/25*45*60=0,24=2,4 Ом