Вантажний автомобіль масою 14 т. почав рух з прискоренням 0,3м/с^2. Яка сила діє на цей автомобіль


Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Вася.
F=am (По второму закону Ньютона)
14т=14000кг
F=0.3 *14000=4200(Н)
Ответ: 4200 Н.