Чому дорівнює висота будівлі якщо на першому поверсі атмосферний тиск дорівнює 760мм рт.ст а на

останньому 755мм рт.ст

Ответы на вопрос

Отвечает Федченко Анна.
Р2-р1= ро*gh
h=(p2-p1)/g*ро
po =1,29
1 мм.рт.ст=133,32 Па
перевести все единицы и подставить в рабочую формулу
.h= 5*133,32/10*1,29=51,67м