При повному згорянні палива виділилася кількість теплоти, що дорівнює 50 МДж(q=50МДж). Визначте

масу палива, якби як паливо використовувалися: а) природний газ; б) сухі дрова.

Ответы на вопрос

Отвечает Гогелашвили Ника.
Q = q * m ------------------> m =  \frac{Q}{q}

Q - кол-во теплоты ( 50 МДж = 50000000 Дж )
q - удельная теплота сгорания ( для природного газа 33500000 Дж / кг ; для сухих дров 13000000 Дж / кг )

m₁ =  \frac{50000000}{33500000} = 1,49 кг 

m₂ =  \frac{50000000}{13000000} = 3,84 кг