За 2 хв нитяний маятник робить 20 коливань.Знайдіть період і частоту коливань маятника


Ответы на вопрос

Отвечает Силенок Вика.
2 минуты = 120 секунд
T=t/N=120/20=6
v(частота)=1/Т=1/6