Обчислити енергію фотона світла, якщо частота світлового випромінювання дорівнює 4 10.14 гц


Ответы на вопрос

Отвечает Пикулев Константин.
E=hv, где h- постоянная Планка= 6.63*10^-34, v- частота=4*10^14. E=(6.63*10^-34)*4*10^14=26.52*10^-20(Дж)=2.652*10^-19(Дж)=1.6575(эВ)