на зарядженому тілі міститься 5 тисяч лишніх електронів знайти заряд цього тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Q = 5*10³*(-1,6*10⁻¹⁹) = - 8*10⁻¹⁶ Кл