Уявіть, що аркуш міліметрового паперу розмірами 20*30 см розрізали на окремі міліметрові

квадратики.Яку довжину матиме стрічка завширшки 1мм, викладена з цих квадратиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.
20см=200 мм
30 см=300 мм
S=200*300=60000
S_{1}=1*1=1
N= \frac{S}{S_{1}}= \frac{60000}{1}=60000
l=N*l_{1}=60000*1=60000

60000 мм=60 м