Якою э напружнисть електрычного поля в точци, у який э заряд 4кл диэ сила 10н?


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Альбина.

 Напруженість у точці вираховується за формулою

E=F/q

E=10/4=2,5 В/м