Бідон з водою важить 600Н.Маса пустого бідона 1 кг . Який обєм води у бідоні


Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Яночка.
Дано:
Р=600Н
m1=1 кг
g=10 Н/кг
р (щільність води)=1000кг/м^3
Знайти
V-?
Рішення :
P=mg
m2=P÷g
m3=m2-m1
p=m/V
V=m3/p

m2=600Н÷10Н/кг=60кг
m3=60кг-1кг=59кг
V=59кг÷1000кг/м3=0,059 м^3
Наче так:)