На пружині жорсткістю 100Н\м тянуть рівномірно прямолінійно брусок масою 2 кг. Наскільке довшою

стане пружина якшо коєфіцієнт тертя зі столом дорівнює 0.3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобров Федя.

k=100 H/м   m=2 кг   μ=0,3    х=?

Fупр=Fтр     k*x=μ*m*g

x=μ*m*g/k=0.3*2*10/100=0.06 м   (6 см)

===================