Өтінемін шешімін тауып беріңіздерші! Алюминииден жасалған бұйымның ауадағы салмағы 15Н,ал суға

батырылған салмағы 9,5Н.Алюминиидің тығыздығын анықтаңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Павел.
Fарх= F1-F2= 15H-9.5H=5.5H
Fарх=рVg
V=Fарх/pg
p=1000
g=10
V=5.5/1000*10=55*10 -5 м3
F=mg=pvg
p=15H/55*10 -5 * 10=2727 кг/м3