За напругою 37,5 вольт за 4 хвилини електричний двигун виконує роботу 900 джоуль. Визначте силу

струму який тече через двигун.

Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.
Дано:
t=4 хв
U=37,5 вт
A=900 дж

I-?
розв'язок
I=q/t
I=U/R закон Ома
R=p l/S
R=900* 4хв=3600 Ом
l=37,5/3600=0,10