За який час двигун автомобіля, розвиваючи потужність 150 кВт, виконає роботу 900 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.
Дано:
A = 900 кДж = 900000 Дж
N = 150 кВт = 150000 Вт
_____________________
t - ?

Решение

N= \frac{A}{t}   ⇒   t= \frac{A}{N}

t= \frac{900000}{150000} = 6c

Ответ: t = 6 c.