Частота коливань крил комара 600Гц а період коливань крилець джмеля 5 мл секунд . яка з комах і на

скільки більше здійснить помахів крильцями за одну хвилину польоту

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.
1)T=t/n-шмель
2)v=n/t- комар
=>
1)0,005 сек= 60/n, n = 60/0.005= 12 000 взмахов шмеля
2)600 Герц= n/60, n=tv=60*600= 36 000 взмахов комара
Ответ: комар совершает 36 000 колебаний , в 3 раза больше чем у шмеля.