Визначте довжину колової орбіти штучного спутника Землі , якщо він обертаеться на відстані 300 км

від поверхносі Землі , вважайте , що радіус Землі дорівнюе 6400 км

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.
Радиус известен, ищем длину дуги окружности
L=2*pi*(R+h)=2*pi*(6400+300) км = 42097,34156 км ~  42100 км 
Отвечает Косова Снежана.
Дано h=300 км     R=6400 км     L- ?

L=2*π*(R+h)=6,28*6700=42076 км

Ответ L=42076 км