За допомогою жорсткістю 96 Н/м брусок масою 2,4 кг рівномірно тягнуть по столу. Яким є видовження

пружини, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,2? ЗРОБІТЬ ППППППЛЛЛЛЛЛЛІІІІІІС!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Кира.
Брусок тянут равномерно сл-но Fтр. = Fупр.
Fтр. = μ*N = μ*g*m
Fупр. = k*Δl
μ*g*m =k*Δl
Δl = μ*g*m / k = 0,2*10 Н/кг*2,4 кг / 96 Н/м = 0,05 м = 5 см