Фізика 8 клас За допомогою важеля робітник піднімає плиту масою 240 кг.Яка довжина важеля ,якщо він

діє із силою 588 H на більше плече,довжина якого 2,4 м? Допоможіть ,будь-ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Саулебаев Алинур.
L = l₁ + l₂

l₁ = ? 
l₂ = 2,4 м 

L₁ узнаем из закона равновесия рычага:

 F_{1} *  L_{1} =  F_{2} *  L_{2} --------------->  L_{1} =  \frac{ F_{2} *  L_{2}  }{ F_{1} } =  \frac{588 * 2,4}{240 * 10}  =  \frac{1411,2}{2400} = 0,588 м = 58,8 см 

L = 2,4 + 0,588 = 2,988 м ≈ 3 м