Тіло, що має форму прямокутного паралелепіпеда, ковзає по гори- зонтальній поверхні. Тіло

перевернули так, що площа поверхні до- тику збільшилася в 4 рази. При цьому сила тертя ковзання A) збільшилася в 2 рази B) збільшилася в 4 рази C) зменшилася в 4 рази D) не змінилася

Ответы на вопрос

Отвечает Гелашвили Теймураз.
На горизонтальной поверхности Fтр=u*N
N=m*g
Fтр=u*m*g
Сила трения не зависи тот площади соприкосновения.
ответ D)