Із рушниці вертикально вгору стріляють кулею.Яка розвинула швидкість 200 м/с. На яку висоту

підніметься куля?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Каролина.
0.5m*V^2=m*g*H   :m
H=0.5*V^2/10=0.5*200^2/10=2000 м