Поизд рухаеться ривномирно зи швидкистю 72км/год.Який шлях вин проходить за 12секунд


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Соня.
1) 12 сек = 12/60 ( мин ) = 1/5 ( мин ) = ( 1/5 ) : 60 ( час ) = 1/300 ( часа )
2) 72 * ( 1/300 ) = 72/300 = 12/50 = 6/25 ( км ) = 0,24 ( км )
Ответ 0,24 км