У провіднику за 10 хв за сили струму 5 А виділяється кількість теплоти 5 кДж .Яким є опір

провідника?

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Валерия.
Q=I^2Rt
t=10мин =600 c
R=Q/I^2t
R=5000/25×600=0,33 Ом
Ответ 0,33 Ом