Вага тіла виготовленого з міді дорівнює 178 Н. Знайдіть об'єм Цього тілаякщо ...


Ответы на вопрос

Отвечает Бухонов Миша.
P=mg
m=P/g
густина тіла = m/V
V=m/густину, звідси
V=P/g*густину