Знайдіть відстань, яку пройшов автобус за 2 хв, якщо його швидкість 20 м с .


Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Кристина.
Дано t=120 с    V=20 м/с    S- ?

S=V*t=20*120=2400 м