Від бурульки на даху відірвалась краплина. Який шлях пройде краплина за четверту секунду після

моменту свого відриву?

Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Андрей.
Если Vo=0
то h=g*t²/2
h(4)=10*16/2=80 м
h(3)=10*9/2=45 м

Δh=80-45=35 м

ПИСЛЯ ВИДРИВУ КРАПЛИНА ПРОЛЕТИЛА Δh=35 м