При якій температурі середня квадратична швидкість молекули вуглекислого газу дорівнює 400м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.
Cр. квадрат. ск-ть=корень кв. из 3RT/M
M(CO2)=44 г/моль R=8,31
v^2=3RT/M
3RT=v^2*M
T=v^2*M/3R
T=400^2*0,044/3*8,31=282К