Помогите пожалуйста 100000Вт қуат өндіретін турбиналар жұмыс істеу үшін бір тәулік ішінде бу

қазандары оттығында 960т тас көмір жағылды.Осы бу турбиналық ПӘК анықтандар Qт=30*10'6 Дж/кг

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушин Дмитрий.
Q=N/m×n, n,=Qm/N n,=30*10'6×960*10'3/100*10'3=288*10'6