Автомобіль масою 4 т рушаючи зі стану спокою, на відстані 240 м набуває швидкості 43,2 км/год.

Визначити силу тяги двигунів автомобіля, якщо сила опору рухові дорівнює 2кН

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Степан.
Сперва находим ускорение из a=V^2/2S,затем силу тяги Fт=ma+Fс. Здесь сила сопротивления Fc=2000Н