Тіло кинули горизонтально із початковою швидкістю 15 м/с. Через який час його кінетична енергія

збільшиться вдвічі? опором нехтуємо

Ответы на вопрос

Отвечает Положухно Вика.

Кінетична енергія дорівнює Ek = mV² / 2.
Для нульового моменту Ek₀ = mV₀² / 2
Для моменту, коли кінетична енергія збільшиться вдвічі:
Ek₁ = mV₁² / 2.
Відповідно до умов завдання  mV₁² / 2 =  2 mV₀² / 2, після скорочення
V₁²  =  2 V₀².   V₁ = V₀√2 = 15*√2.
З рівняння швидкісті для заданних умов V = V₀+gt знаходимо
t =( V₁-V₀) / g =  (15*√2 - 15) / 9.81 = 0,63 с