Будь ласочка завтра к.р обчисліть ккд важеля за допомогою якого вантаж вагою 2450 Н рівномірно

підняли на висоту 6 см при цьому до більшого плеча важеля було прикладено силу 500 Н а точка прикладання цієї сили опустилась на 0.3 м

Ответы на вопрос

Отвечает Голованов Андрей.
обчисліть ккд важеля за допомогою якого вантаж вагою 2450 Н рівномірно підняли на висоту 6 см при цьому до більшого плеча важеля було прикладено силу 500 Н а точка прикладання цієї сили опустилась на 0.3 м 
Дано  P=2450 Н  h=0,06 м    F=500 Н   H=0,3 м  ККД - ?

ККД = Aп/Aз=P*h/F*H=2450*0,06/500*0,3=147/150=98
Ответ ККД=98%