Стрілу випустили вертикально вгору з початкової швидкості 50 м/c. Скільки часу стріла піднімалася ?

яка загальна тривалість польоту ? плиииз

Ответы на вопрос

Отвечает Галимов Камиль.
Мову не знаю, действую по наитию.
Время подъема t=V0/g=50/10=5 c
Высота подъема h=V0^2/2*g=50^2/2*10=125 м
время полета tп=2*t=2*5=10 c