Коло складається з трьох послідовно з'єднаних провідників , опір яких дорівнює 4 Ом,6 Ом та 5 Ом.

Який струм буде йти через третій провідник,якщо їх приєднати до джерела струму з напругою 45 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Барбарисова Алина.
Сумарний опір R=4+6+5=15 Ом
I=U/R = 45/15=3A

При послідовному з'єднанні значення опорів додаються, а струм у всіх них однаковий.