Човен мамою 150 кг який пропливае під мостом зі швидкістю 4 м/с опускають вантажем масою 50 кг.Яка

буде швидкість човна з вантажем?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Ира.
Импульс без груза:
p₁ = m₁*V₁ = 150*4 = 600 кг*м/с                  (1)

Импульс с грузом:
p₂ = (m₁+m₂)*U = (150 + 50)*U = 200*U      (2)

По закону сохранения импульса, приравняем (2) и (1)
200*U = 600
U = 600/200 = 3 м/с