З якою швидкістю впаде на Землю тіло , якщо воно падае з висоти 15 м ?


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Андрей.
H=gt^2/2=>t=Корень(2h/g)
v=gt=g*Корень(2h/g)=9.8*Корень(2*15/9.8)=17.15 м/с
Ответ: 17.15 м/с