Похилою площиною піднімають ящик масою 75 кг, прикладаючи силу 150 Н(ньютонів) ККД(коефіцієнт

корисної дії) площини сстановаить 80%, а довжина - 2,5 м. На яку висоту піднімають ящик? полное решение!!

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Ахалия.
Η = А полезная / А затраченная * 100 % 

h = F * S / P * η

F - сила ( 150 Н ) 
S - путь ( 2,5 м ) 

A полезная = 150 * 2,5 = 375 Дж 

P - вес ( 75 * 10 = 750 Н ) 
η = 80 % = 0,8 

A затраченная = 750 * 0,8 = 600 Дж 

h = 375 / 600 = 0,625 м = 62,5 см 

Проверка:

η = 375 / 750 * 0,625 = 375 / 468,75 = 0,8 = 80 %