20 БАЛЛОВ. Кут падіння променя з повітря на поверхню води становить 60 градусів, а кут зломлення

40 градусів. Який показник зломлення води? Який кут падіння променя, якщо кут зломлення дорівнює 45 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Ирочка.
A-угол падения,b-угол преломления
1)sina/sinb=nв
nв=sin60/sin40=0,866/0,643=1,35
2)sina/sinb=nв
sina=nв*sinb=1,35*sin45=1,35*√2/2=0,954
sina=0,954
a=72градуса