Ящик під дією сили 40 Н перемістили на відстань 120 см. Визначте виконану при цьому роботу


Ответы на вопрос

Отвечает Чекан Ніколь.

A=S*t

A=40H*1,2m=48Дж

Отвечает Барабанов Данил.

120 см =1,2 м

A= s*t

A = 40 H * 1,2м

A= 48 Дж