Матеріальна точка коливається з частотою 10000 герц. Визначте період коливань і кількість коливань

за хвилину

Ответы на вопрос

Отвечает Ольховик Захар.
Υ=10000 Гц, t=60 c.  Т-?  n-?T=1/υ, T=1/10000=0,0001 c. T=t/n, n=t/T, n=60/0,0001= 600000.